Yaşam

‘Wonka’ yönetmeni: ‘Kesinlikle daha fazlasını yapmak isterim’

Başrolünü Timothée Chalamet’in paylaştığı, 1971 yapımı ‘Willy Wonka ve Çikolata Fabrikası’ filminin ön filmi olan ‘Wonka’ filminin yönetmeni Paul King, filme ek bölümlerle devam etmek istediğini duyurdu.

Beyazperde’nin haberine göre ;Willy Wonka’nın doğuş hikayesini ve fantastik diyarlara yaptığı yolculukların kariyerini nasıl etkilediğini anlatacak filmin yönetmeni Paul King, Total Film’e verdiği özel röportajda şunları söyledi: “Kesinlikle daha fazlasını yapmak isterim. Bu dünyada daha fazla vakit geçirmeyi seviyorum.”

‘BAZI OOMPA LOOMPA’LARLA TANIMAK İSTİYORUM’

King, 1971 yapımı ‘Willy Wonka ve Çikolata Fabrikası’ filminin ve filmin uyarlandığı ‘Charlie ve Çikolata Fabrikası’ romanının yazarı Roald Dahl’ı bir şekilde hikayeye dahil etmek istediğini belirtti. ve şöyle devam etti:

“Dahl kesinlikle Willy Wonka’ya devam etmek istiyordu. Taslaklar ve hiçbir yere varmayan bir kısa öykü var. Aslında devam kitapları yazmadı ama daha fazlasının olduğunu açıkça hissettiği tek kitap bu oldu. Çok fazla var anlatmak istediğimiz daha fazla Wonka hikayesi vardı. Bu ‘İkinci’ydi. “Bu ‘Dune: Birinci Bölüm’ gibi değil, ‘Bu bir sonraki bölümde olacak’ diye düşünüyorsunuz. Umarım bağımsız bir film olarak harika bir performans sergiler. Ama kesinlikle daha fazlasını yapmak istiyorum. Ve bu dünyada daha fazla vakit geçirmek ve bazı Oompa Loompa’larla tanışmak isterim.”

‘Wonka’ 15 Aralık’ta vizyona girecek. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu