Haber

Samsun Valisi Zülkif Dağlı’ya veda ziyareti

Çorum’a atanan Samsun Valisi Doç. Zülkif Dağlı, “Samsun’la bağım devam edecek” dedi.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Meclis Başkanı Haluk Akyüz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, birlikte Çorum Valisi olarak atanan Vali Zülkif Dağlı’ya veda ziyaretinde bulundu. Resmi Gazete’de yayınlanan son Valilik Kararnamesi.

“Şehrimize katkılarınızı unutmayacağız”

Ziyarette Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Vali Dağlı’ya Valiliği döneminde Samsun’a getirdiği değerler ve ortak çalışma kültürüne yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederek, “Biz gelmedik. Bugün sizlerle vedalaşmak için buradayım.Yeni görev yeriniz Çorum hemen yanı başımızda,yolumuzun yanında.İlimiz.İnşallah bundan sonra sık sık bağlantımız devam eder.İlimize katkılarınızı unutmayacağız. . Başta Yeni Samsun OSB olmak üzere birçok yatırımda emeğiniz büyük. Tecrübelerinizle bizlere örnek ve öncü oldunuz. Hizmetlerinizden dolayı Samsun halkı ve camiam adına teşekkür ederim.” Samsun halkı sizleri her zaman minnet ve minnetle anacaktır. Seni asla unutmayacağız. Yeni görev yeriniz olan komşu ilimiz Çorum’da büyük başarılara imza atacağınıza yürekten inanıyorum. Allah yolunu açık etsin” dedi.

Vali Dağlı: “Samsun’la bağım devam edecek”

Ziyarette duygularını dile getiren Vali Doç. Dr. Buradan böyle bir sevgiyle ayrıldığım için çok gururluyum.Samsun’u ve Samsunluları hiçbir zaman unutmayacağım.Bölge halkıyla olan bağım devam edecek.Dostluğumuz hep sürecek.Ayrıca iş dünyası benim için çok değerli. Samsun’daki çalışma dönemi “Ticaret ve Sanayi Odası, başından sonuna kadar yakın çalışma grubu içerisinde yer almıştır. Birlikte güzel işler de yaptık. Ayrıca bana verdiğiniz sonsuz destek için hepinize teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Meclis Başkanı Haluk Akyüz, Vali Zülkif Dağlı’ya anı defteri sundu. – SAMSUN

kuyucak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu