Yaşam

Milas’ta Zeynep Casalini Rüzgârı Esti

Bu yıl 8.’si düzenlenen Milas Zeytin Hasat Şenliği’nin 1. Gün aktiflikleri, akşam saatlerinde gerçekleştirilen Zeynep Casalini konseri ile sona erdi. Daima bir ağızdan Casalini ile sevilen müzikleri seslendiren Milaslılar, şenlik coşkusunu doyasıya yaşadı.

Milas Belediyesi ile çeşitli oda ve STK’ların işbirliğiyle düzenlenen 8. Milas Zeytin Hasat Şenliği kapsamında Milas, sabah saatlerinden itibaren çeşitli etkinliklere mesken sahipliği yaptı. 12 Kasım Cumartesi günü saat 10.00’da yüzlerce vatandaşın iştirakiyle gerçekleşen Kortej Yürüyüşü ile başlayan 8. Milas Zeytin Hasat Şenliği’nin birinci gün aktiflikleri, Zeynep Casalini konseri ile sona erdi.

MÜZİK VE COŞKU DOLU BİR GECE

Birinci gün etkinliklerinin akabinde saat 20.00’de sahneye çıkan Zeynep Casalini, Milaslılara unutulmaz bir gece yaşattı. Zeynep Casali’nin birbirinden özel müziklerine çoğunluğu gençlerden oluşan binlerce vatandaş eşlik etti. Casalini, samimiyet dolu sohbetiyle vatandaşların gönlünde taht kurarken, günün sonunda dinleyicileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Konsere; Milas Kaymakamı M. Ünver Böke, Milas Belediye Lideri Muhammet Tokat, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Lideri Reşit Özer, Milas Ziraat Odası Lideri İsmail Atıcı, TARİŞ Zeytin ve Zeytinyağı Kooperatifi Lideri Kamil Gül ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

8. Zeytin Hasat Şenliği programı kapsamında 13 Kasım Pazar günü gün uzunluğu gerçekleştirilecek aktifliklerin akabinde Ferhat Göçer konseri düzenlenecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu