Teknoloji

Honor Choice Earbuds X5, 35 Saat Kullanım Sunuyor

Honor Choice Earbuds X5 olarak adlandırılan yeni akıllı saatin 35 saatlik kullanım ömrüne sahip olması dikkat çekti. Model bu özelliğiyle rakiplerinden ayrışıyor.

Honor, kablosuz kulaklığı olarak yeni Honor Choice Earbuds X5’i tanıtacak. Önceki modellere göre gelişmiş özelliklere sahip olan yeni model, firma tarafından yeni nesil bir cihaz olarak vurgulanıyor. Honor Choice Earbuds X5 adını alan yeni model, kablosuz kulaklık olarak 35 saate kadar kullanım süresi sunacak.

Onur Seçimi Kulaklıkları

Honor, yeni lansmanında kablosuz kulaklığı Honor Choice Earbuds X5’in yanı sıra Honor Choice Watch modeline de yer verecek. Akıllı saatiyle birlikte kablosuz kulaklığını da tanıtacak olan Honor’un artan pil kapasitesi dikkat çekiyor.

Honor Choice Earbuds X5, 35 Saat Kullanım Sunuyor

X’te Honor Choice Earbuds X5 hakkında paylaşım yapan Honor, yeni modelin 35 saatlik uzun bir pil ömrüne sahip olacağını duyurdu. Paylaşılan bir görselle duyurulan yeni özellik, Honor’un zemin kazanmasına yardımcı oldu.

Honor Choice Earbuds X5’in Özellikleri Nelerdir?

35 saatlik kullanım ömrünün yanı sıra yeni modelde yer alacak özellikler arasında IP54 sertifikası ve 4,26 gram yük yer alıyor. Düşük gecikme moduyla daha rahat bir deneyim sunacak olan modelde ses kalitesi de iyileştirildi. Kablosuz iletişimin Bluetooth 5.3 üzerinden sağlanacağı modelde aktif gürültü engelleme sistemi 35 desibele kadar direnç sağlıyor. Cihazda tüm bunlara ek olarak; Çift mikrofonlu kulaklık, Çevresel Gürültü Engelleme (ENC) özelliği, Honor AI Space uygulaması. Tüm modeller 15 Şubat 2024 itibarıyla tanıtılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu