Yaşam

Canlı yayında Müge Anlı’yı kimliği belirsiz bir şekilde eleştiren Dilan Polat’tan yanıt gecikmedi: Ben bir iş kadınıyım

Müge Anlı bu hafta programında Fadime Parlak adında bir hanım arıyor. Ailesinin 13 gündür kayıp olduğunu iddia ettiği Fadime Parlak’ın sosyal medya fenomeni olmak istediği ve bu talebe karşı çıkınca evden kaçtığı iddia edildi. Parlak’ın yaptığı paylaşımda Dilan Polat’ın altın pozuna atıfta bulunan Müge Anlı, “Mutlu anlar sosyal medyada gösteriliyor. Kendinizi böyle videolarla ölçmeyin” dedi.

“BENİM DEĞERİM OLDU”

Müge Anlı, görseli yorumlayarak, “Kocası neden çeyrek altın alır? Bakın bilmiyorum yanlış anlaşılmasın. Bu fenomen kimsenin adını bilmez ben de sevgilerimi iletirim. Allah çoğaltsın.” konuşmanız, ama bana garip geldi.”

“Kocam bana o altınları alıyor”

Müge Anlı’nın sözlerini duyan Dilan Pilot, sosyal medya hesabından Müge Anlı’ya yanıt verdi. Polat, “Müge hanım benden çok sevgiler. Allah muhabbetinizi artırsın. Ben Dilan Polat. Ben iş kadınıyım. Bu adam herkese çil altın vermez. 15 yaşındaki eşine hediye veriyor. yaşında ve çocuklarının annesi. Çekmecemde duruyor. Genelde çalışanlarıma dağıtırım. Arkada konuşan beyefendinin kim olduğunu bilmiyorum ama sabahleyin güldürdü beni.”

“GÜZEL KONUŞMA ŞEKLİ”

Polat daha sonra bir takipçisinin yorumuyla noktalandı. Polat yaptığı yorumda “Konuşması hoş değil” diyerek Müge Anlı’yı sitemde bulmuş.

buyukorhan-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu