Yaşam

Ünlü isimler Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Tan Sağtürk’ü tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan kararlara göre, Diyanet İşleri Başkanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Kültür ve Turizm, Milli Eğitim ve Milli Savunma Bakanlıklarının üst kademelerine atamalar yapıldı. Bedri Tan Sağtürk, Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü oldu. Kararın ardından ünlü isimlerden Sağtürk’e tebrik mesajları yağdı.

ÜNLÜ İSİMLER SESSİZ KALMADI

Kararın ardından Gülsin Onay, Aslı Şafak, Ezgi Şenler, Gül Gölge, Fazıl Say ve Ebru Akel gibi isimlerden tebrik yorumları geldi. Sağtürk’ün son paylaşımına yorum yapan Fazıl Say “Başarılar”, Gül Gölge “Tebrikler Tancı, harika”, Ebru Akel “Tebrikler Tancı, başarılar”, Ayşe Arman ise “Eminim elinden geleni yapacaksın, iyi şanslar”

“KURUM TARİHİNDE BU GÖREVE ATANAN İKİNCİ BALE”

Fotoğrafını Sağtürk’le paylaşan piyanist Gülsin Onay, “Tebrikler Tan Sağtürk, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü olarak yeni atandığınız görevinizde başarılar diliyorum.” Yazar Aslı Şafak, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak, “Tan Sağtürk, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’ne atandı. Tan Sağtürk, kurum tarihinde bu göreve atanan ikinci balerindir. Tebrikler.” Tan.” Genç oyuncu Ezgi Şenler de paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Tan Sağtürk, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü olarak atandı. Son derece mutluyum. Tebrikler.”

Tan Sağtürk, ünlü isimlerin tebrik yazılarını kendi hesabında yayınlamayı da ihmal etmedi.

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu