Yaşam

Neden Olmadı? Ayrıldığı iddia edilen Somer Sivrioğlu, Avustralya’dan MasterChef’e bağlandı!

MasterChef’in sevilen jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, programdan ayrıldığı iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. ‘Evdeyim’ paylaşımında bulunan Sivrioğlu, Avustralya’dan MasterChef’in ilk bölümüne bağlanarak programda neden yer almadığını açıkladı.

Aylarca süren bekleyişin ardından nihayet MasterChef Türkiye All Star yayına başladı.

Önceki dönemlerden başarılı ve renkli yarışmacıların yer aldığı ilk bölümde Somer Sivrioğlu yoktu.

Somer Şef’in yerini alan Yılmaz Öztürk, yarışmacıların yemeklerini değerlendirdi. Hatırlarsınız Şef Yılmaz Öztürk’ün fragmanda tanıtılması Somer Şef’in programda olmayacağı iddialarını güçlendirmişti.

Kısa bir süre sonra Acun Ilıcalı, “Somer şef sadece Avustralya’da olduğu için ilk bölümde yok. Dönecek elbet. Somer şefimizi özledik, kollarımızı açtık, bekliyoruz.”

MasterChef’in ilk bölümünde Somer Sivrioğlu yarışmaya neden katılmadığını açıkladı. “Biraz geç kalacağım. Çok şanslıyız aslında, yapımcılarımız bu konuda çok anlayışlı davrandılar. ‘Kafanız rahat olsun’ dediler.” sözlerini kullandı.

“Herkesi çok öpüyorum. Hepiniz çok heyecanlı görünüyorsunuz. Hepinizi buradan öpüyorum, kucaklıyorum. Bu sezon harika bir sezon, inanın orada olmayı çok isterdim. Yapamadığım için çok üzgünüm. orada ol ama hayat bu. Vereceğimiz sözler var, bunlarla baş etmeliyiz. . Çok yakında görüşürüz. Hepinize bol şans diliyorum.” söz konusu.

Somer Sivrioğlu’nun programa ne zaman döneceği henüz belli değil.

MasterChef Avustralya’da jüri üyeliği yapan Somer Chef’in yakın arkadaşı Jock Zonfrillo’nun da hayatını kaybettiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu