Haber

Meral Akşener 6 gün sonra kameraların karşısına çıktı!

SON DAKİKA HABERLERİ:İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 6 gün sonra ilk kez kameraların karşısına çıktı.

Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Ben ve arkadaşlarım 45 miting yaptık. 54 noktada çalıştım. Kemal’e bir oy, Meral’e bir oy. Millet İttifakına kendi logomuzla giren iki partiydik. Bu tür çalışmaların sonucunda 14 Mayıs günü geldi ve seçim sonuçları açıklandı. İlginç bir konu var, Sayın Erdoğan 49.52 oy aldı. Sayın Kılıçdaroğlu yüzde 44.88. Katılım oranı yüzde 87,04.

“İKİNCİ TUR İÇİN İLETİŞİM KAMPANYA GRUBU KURULDU”

14 Mayıs sonrası YETER Partisi olarak ne yaptık? 2. cins çalışmaları ile ilgili söyleşiler gerçekleştirdik. Sadece Kılıçdaroğlu çalışılacağı için merkezin CHP genel merkezi olduğu bir çalışma yapıldı. Bir iletişim, kampanya kümesi kuruldu.

Çevremizde kanaat önderi dediğimiz birçok insan üzerinde etkisi olan birçok insanla da birebir görüşmelerim oldu. Tecrübeli arkadaşlarımız da benzer çalışmalar yaptılar.

“KILIÇDAROĞLU İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13. cumhurbaşkanımız seçilmesi için sonuna kadar çalışacağız. Bu geceden itibaren İstanbul’a gidiyorum. Kapı çalınsa da kendi adıma çalışırım.

Millet İttifakı adayı yerine Erdoğan kazanırsa Türkiye’de artık partili başkanlık sistemi tartışılmayacak. Bu yüzden onu durdurmalıyız.

28 Mayıs’ta yapılacak seçimde sandığa gitmeyen, Erdoğan’a oy vermeyen kardeşlerim sizlere sesleniyorum. Sadece kendiniz değil, özellikle YETER PARTİ’nin üyeleri, dostunuzu, eşinizi, dostunuzu sandığa götürüp oy kullandırmak için büyük çaba sarf edeceksiniz.

Ya her milli bayramda Atatürk’ün adını anmayanları ya da Atatürk’ün adını anmaktan her zaman gurur duyanları seçeceksiniz.

Ya 2019’da PKK’ya, 2023’te Hizbullah’a güvenenleri ya da ülkemizde terörü bile barındırmayanları seçeceksiniz.

Ya kiracıları seçeceksiniz ya da millete güvenenleri seçeceksiniz.

Ya Suriyelileri gönderemeyiz Allah bizi yaksın diyenleri seçeceksiniz ya da tüm oyunları bozarak Avrupa’nın göçmen hendeği olmayı reddedenleri seçeceksiniz.

BABACAN’IN ANAYASA BEYANNAMESİ

Meral Akşener’den Ali Babacan’ın ‘Anayasa için Cumhur İttifakı ile Çalışmak’ konulu açıklamasında, “Bazen ne söylediğin değil, ne zaman söylediğin önemlidir.” söz konusu.

KAYNAK: HABER7

haberalacakaya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu