Haber

Ertuğrul Doğan: “Zorlukların üstesinden gelecek bilgi, beceri, tecrübe, ruh ve sebat bizde”

Trabzonspor Lideri Ertuğrul Doğan, her türlü zorluğun üstesinden gelecek bilgi, beceri, tecrübe, ruh ve azim sahibi olduklarını belirterek, 5 yıllık makro süreçte kısa, orta ve uzun vadede neler yapacaklarını daha net ortaya koyacaklarını söyledi. plan.

Trabzonspor Lideri Ertuğrul Doğan, kulübün internet sitesinde yayınladığı açıklamada, genel kurul sürecinde kendisine destek olanlara teşekkür ederek eleştirileriyle kendisine yol gösterdi. Doğan, Trabzonspor’un bir takım varlıklar olduğunu belirterek, “Kulübümüz bir bedeller takımıdır. İdmanocağı, İdmangücü, Martıspor, Karadenizgücü, Necmiati, İdmanyurdu gibi birçok grubumuz var. Süleyman Dilek Kuğu var. Mahmut Goloğlu ve var. Bedri Rahmi Eyüpoğlu Kurucularımız Ali Osman Ulusoy ve Rıfat Dedeoğlu Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş ve Abdullah Avcı var Şamil Ekinci, Ahmet Celal Ataman, Onursal Liderimiz Mehmet Ali Yılmaz, Sadri Şener ve Ahmet Ağaoğlu Dozer Cemil, Kadir Özcan, “Ali Kemal Denizci, Necmi Perekli ve Güngör Şahinkaya gibi efsane futbolcularımız var. 8 şampiyonluk ve diğer kupaların yanı sıra Kıbrıs Barış Kupası da var. Mustafa Çelik var. Mehmet Dalman var. Binbaşı Arslan Kulaksız var. Eren Bülbül var. Kazım Koyuncu var” dedi.

“Hepimiz biriz aşkız”

İki rengin tek aşkı olduklarını ifade eden Başkan Doğan, “Hepimiz bu çatının altındayız Bordo ve Mavi, iki renk bir aşkta. Şimdi yeni bir yol açıyoruz. Bu yol zorluklar içerebilir. Öncelikle; Sizlerden ‘sabır’ ve ‘destek’ istiyorum.Yakında camiamıza duyuracağımız 5 yıllık makro planda kısa, orta ve uzun vadede neler yapacağımızı daha net ortaya koyacağız.Hedeflerimiz gerçekleştiğinde , kulübümüz ekonomik olarak kimseye bağlı olmayacak ve sağlam bir yapıya kavuşacaktır.Trabzonspor ayaklarının üzerinde duracaktır.Trabzonspor hepimizin ortak sevdasıdır.Merhum gazeteci Cevat Ocak’ın kitabında dediği gibi ‘hayattır’ ona hayat verenlerin.’ Burada ‘şeffaflık’ sözü var, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” – TRABZON

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu