Haber

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol, İzzet Baysal’ın Kabrini Ziyaret Etti

AK Parti Bolu Belediye Başkanı adayı Muhammed Emin Demirkol, hayırsever işadamları İzzet Baysal ve Solmaz Baysal’ın kabirlerini ve Kahramanmaraş depreminin birinci yılı anma etkinlikleri kapsamında kurulan stantları ziyaret etti.

Demirkol, seçim faaliyetleri kapsamında İzzet Baysal Vakfı yöneticileriyle bir araya geldi. Demirkol, toplantı öncesinde hayırsever işadamı İzzet Baysal ile yeğeni Solmaz Baysal’ın Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy yerleşkesindeki kabirlerini ziyaret ederek dua etti.

Daha sonra İzzet Baysal Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Yamaner ve vakıf üyeleriyle yaptığı toplantıda Demirkol, “Bugün teşkilatımızla birlikte, kuruluşunda büyük payı olan İzzet Baysal büyüğümüzün kabirlerini ziyaret ettik. Bolu’nun imar ve imarını ve geçen yıl ahirete uğurladığımız Solmaz Baysal hanımı Bolu’da, “7’den 70’e herkesin hayatına dokunan büyüklerimizi şükranla anıyoruz.” ifadesini kullandı.

mahalle ziyaretleri

Bolu Valiliği koordinasyonunda AFAD, JAK, İtfaiye, UMKE, Arama Kurtarma Dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarının Kent Meydanı’nda açtığı stantları ziyaret eden Demirkol, depreme karşı alınması gereken en önemli tedbirin deprem olduğunu vurguladı. hızlı bir şekilde dayanıklı şehirler yaratmak.

Amaçlarının Bolu ve deprem riski olan bölgelerde yapılacak çalışmalarla dayanıklı şehirler yaratmak ve can kaybını en aza, hatta sıfıra indirmek olduğunu belirten Demirkol, “Bolu’yu dayanıklı bir şehir haline getireceğiz. Merkezi hükümetimizle uyum içinde olacağız, bundan sonra huzur ve güven içinde yaşayacağımız bir şehir olacak.” “İnşa etmek için çalışacağız.” dedi.

Demirkol ve beraberindeki AK Partili örgüt üyeleri daha sonra Çivril köyü ile Dağkent ve Karaköy mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu